Proponujemy pobyt w terminie od 30 kwietnia do 4 maja w ogrzewanych, komfortowych domkach, położonych nad jeziorem Pluszne - posiadamy własną linię brzegową! W domku są 3 niezależne sypialnie, salon oraz w pełni wyposażona kuchnia. Idealne dla maks. 6 osób. Domki mają 90 m2 powierzchni, balkon z widokiem na jezioro oraz zadaszony taras.
W położonej o 10 minut drogi spacerem wsi znajdziecie Państwo przytulną restaurację, gospodę, bary oraz smażalnię ryb. We wsi działają również sklepy spożywcze oraz wypożyczalnie sprzętu pływającego. W odległości 2 km znajduje się Hotel SPA z aquaparkiem i gabinetami odnowy biologicznej. Domki są położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Łańskich i ponad 900 hektarowego jeziora z I klasą czystości. Okolica jest idealna na piesze i rowerowe wycieczki. Istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego rzeką Łyną. W najbliższej okolicy znajdziecie Państwo wiele turystycznych atrakcji: Pole Bitwy od Grunwaldem, Skansen w Olsztynku, Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie,  Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie, Kwaterę Hitlera w Wilczym Szańcu i wiele innych.
Cena wynajmu domku dla maks. 6 osób za 4 doby to tylko 1500 zł. Zobacz naszą pełną ofertą na naszej stronie. Pytania? Tutaj kontakt z nami.
Udany wypoczynek w długi weekend to nasze domki letniskowe we wsi Pluski na Mazurach.
Majówka 2009 //kontakt